21
Sh, T
2795 New Articles

“Hape rrugën o i pari, se ne jemi nga Skrapari”, vajza e Metës mesazh Ramës

POLITIKE
TIPOGRAFIA

Bora Meta, vajza e madhe e kreut të LSI-së, Ilir Meta i ka dërguar një mesazh indirekt kreut të qeverisë Rama përmes një statusi dhe fotoje të shpërndarë në instagram.

Në foto Bora ka dalë me babain e saj, dhe poshtë saj shkruan: “Hape rrugën o i pari, se ne jemi nga Skrapari”.

Kjo diçiturë vjen vetëm pak momente pasi babai i saj kishte mbajtur fjalimin para mijëra simpatizantëve të kësaj force politike.