21
Sh, T
2795 New Articles

Rama e sulmoi nga Shkodra, batuta e Nard Ndokes eshte epike

POLITIKE
TIPOGRAFIA

Nard Ndoka reagon ne facebook pasi e permendi Rama ne Shkoder

Pasi e permendi Rama gjate degjeses publike ne Shkoder,ka reaguar deputeti i PD per kete qark Nard Ndoka.Permes nje postimi ne rrjetin social facebook, Ndoka ironizon Ramen ndersa nuk le pa permendur se si bleu votat me 25 qershor.Postimi i Nard Ndokes : Çfare ka Edi Rama më shumë se Nexho Shabani?! Nexho bën humor dhe populli qesh; Rama po bën humor me 'degjesat' e popullit, pasi ju bleu votën