18
Mer, T
2793 New Articles

Jozefina Topalli e relaksuar pranë djalit të saj, ku po kalon fundjavën ish-deputetja (FOTOT)

POLITIKE
TIPOGRAFIA

Kjo fundjavë mesa duket po kalon  plot me relaks për deputeten ish-demokrate Juzefina Topallin. 

Ajo ka publikuar disa foto  ku shfaqet bashkë me djalin e saj Genarin në një resorant buzë detit duke shijuar natyrën e mrekullueshme. 

Topalli nuk jep detaje, por me shumë gjasë restoranti ndodhet diku në vijën bregdetare të Shkodrës.

 E veshur thejshtë Ame një triko të zezë dhe një palë syzë të zeza po ashtu, si për të na lënë të kuptojmë se disa e sotme i përket vetëm qetësimit me familjen.

Edhe djali i shfaqet i veshur casual, nuk dihet nëse janë të dy apo shoqërohen edhe nga familjarë të tjerë.