20
H, N
3024 New Articles

Nje sygjerim Rames: Bej Referendum!

AKTUALITET
Typography

Aktori i njohur i humorit, Julian Deda, ne nje postim ne facebook, i ka bere nje sygjerim Kryeministrit Rama per daten e zgjedhjeve.

Deda, fton Ramen qe te beje referendum ne 18 Qershor dhe ti pyes shqiptaret nese do te qendroje Kryeminister. 

 

Statusi i plote: 

O Edo, te te jap nje sygjerim?! Me 18 Qershor, vari lesht zgjedhjeve. Futi nje referendum me pyetjen: "Amon a te rri edhe i çik Kryeminister, amon, amon? Dhe populli i bie shkurt me PO ose JO. 
Mos me thuaj se nuk e ben dot. Ti mund te besh çfare te duash ne kete vend, sepse ti je Mbret, ti je lider global, je Skenderbe, je Vranakont, je i bukur, je i gjate, je batonhaxhi, je takngjele, je bobi, je xhixhi, ti nuk pyet as per Lulin, as per Liken, as per popullin. Beje plako, beje.