21
Sh, T
2795 New Articles

Foto të rralla të Princeshë Dianës me bikini

e-BIZ
TIPOGRAFIA

Princeshë Lady Diana gjithmonë është përmendur në media për pamjen dhe stilin e saj të thjeshtë dhe elegantë në paraqitje. E kuruar dhe me shumë klas.

Ne ju risjellim disa imazhe ku princesha ishte shijon pushimet në plazh. Veshur me bikini, në çdo moment ajo duket e bukur sikur një princeshë. Gjithmonë e çlirët përmes fotove kuptojmë se ajo po shijon diellin duke notuar, duke bërë ushtrime. Fotot duket se janë realizuar në vitet ’90, ku Lady Diana dukej në formë tepër të mirë. /opinion.al