18
Sh, N
2975 New Articles

Grabitet me dhune nje 25 vjecare ne Shkoder

KRONIKE
Typography
Një tentativë grabitje ka ndodhur në qytetin e Shkodrës në vendin e quajtur “Tek Sahati”. Një person rreth 38-vjeç ka dhunuar fillimisht një vajzë rreth 25-vjeç. Më pas vajza ka nxjerrë celularin për të njoftuar policinë dhe në atë moment personi në fjalë që e ka dhunuar i ka marrë celularin dhe një çantë shpine që kishte.
 
Policia është në dyshim mes përdhunimit dhe grabitjes megjithatë kaq është bërë e ditur nga uniformat blu. Autori, Arben Doda nga Burreli është arrestuar menjëherë nga forcat e policisë pasi gjatë ikjes është rrëzuar dhe agjentët e kanë neutralizuar.