18
Mer, T
2793 New Articles

E rende/ Nje tifoz humb jeten ne stadiumin e Korçes

KRONIKE
TIPOGRAFIA

Korce ndrron jete tifozi korcar ne ndeshjen qe po luhet skenderbeu me partizanin ne stadiumin e korces.

Policia: i moshuari qe ndodhej ne tribunen B ka pesuar infrakt dhe ka ndrruar jete! Qindra tifoze ne stadium jane shokuar nga ngjarja e rende. Policia dhe ambulanca ne vendin e ngjarjes. Sipas te dhenave te para behet me dije se personi qe nderroi jete ishte ne radhet e tifozerise se Skenderbeut, i moshes 65 vjec.