22
Mer, N
3051 New Articles

Gjendet i vdekur nje 72 vjecar ne Shkoder

KRONIKE
Typography

Nje 72 vjecar eshte gjetur i pajete ne banesen e tij ne Lagjen Skenderbeg ne qytetin e Shkodres.

Ngjarja eshte regjistruar rreth ores 16:00. Viktima eshte shtetasi Zef Nerhati 72 vjec banues ne Shkoder. Ka qene nipi i tij i cili pasi ka hyre ne banese ka gjetur te vdekur 72 vjecarin dhe ka njoftuar policine. 72 vjecari jetonte i vetem ne Lagjen Skenderbeg ne nje pallat ne afersi te bustit te Prek Calit. sipas te dhenave nga policia e Shkodres, behet me dije se ne trupin e 72 vjecarit nuk jane gjetur shenja dhune, dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.