18
Mer, T
2793 New Articles

Bien sërish temperaturat, çfarë parashikohet për ditën e nesërme

SOCIALE
TIPOGRAFIA

Temperaturat e kësaj fundjave kanë qenë tepër të larta, por rrezet e diellit të këtyre ditëve

, duke se do t’ia lënë vendin një moti me vransira dhe me reshje shiu.

Sipas Meteoalb, pasditja e së hënës do të sjellë shira të përkohshëm në pjesën më të madhe të territorit.

Ndërkohë që temperaturat do të jenë në vlerat aktuale, ndërsa mëngjesi dhe mbrëmja do të karakterizohen me temperatura të ulëta.